alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ?

+5
keremyunal
fatih doğan
ŞABAN BİÇER
samet özdemir
İSRAFİL
9 posters

Türkiyede Tamamiyle Baş Örtüsü Serbest Olmalımı?

BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Vote_lcap94%BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Vote_rcap 94% 
[ 16 ]
BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Vote_lcap6%BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Vote_rcap 6% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 17

Anket kapatıldı

BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Empty BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ?

Mesaj tarafından İSRAFİL 14/12/2007, 00:05

Şu geçtiğimiz son 1 yıl içerisinde,baş örtüsü sorununu derinden yaşayan ve bunun acısnı çekerek itilmiş,yıpratılmış,okuyamamış ve dışlanmış başörtülü kardeşlerimizin içlerinde bir umut beklemekte.

Yapılan kampanyalar,açılan insan hakları mahkemesı davaları,toplanan imzalar ve bir sürü yürüyüş.Neyin mücadelesini veriyoruz diye hiç sordukmu kendimize.Sordukmu cevremızdekilere ne yaptık bu mucadele için,bu savaş için ne kattık,yada neler yapabılirdikki ülke böylesine emperyalizmin odağı olmasın,böylesine bölünmüşlüğün,dış güçlerin ve içine sürüklenmeye çalışılan çeşitli din odaklarının merkezi olmasın.

Önce türban dediler,sonra irtica dediler,sonra örümcek kafa dediler,gerici dediler ve daha bir çok şey söylediler.Siyasi simge haline getirdiler insanların dini gereği kapanmalarını,onları yaradanın emrini yerıne getırmekti oysaki tek dertleri,Siyasi bir çıkarın simgesi yapmak istediler ve biz uyurken sabah kalktığımızda kardeşlerimiz okula alınmadı,sınavlara giremedi,vizelerde finallerde hep insanlar içinde rencide edilerek baş örtüleri ellerınıden alındı,adete bir yahudi yaklaşımıyla.

Heep bağırdık içimizden,yüreklerimiz sızladı,ağladık ekranların başından,dayanamadık haykırdık.Ama değişen hiç bir şey olmadı,yapılan hiç bir şey hedefini bulmadı.Ama şimdi;
Mutluyum cünkü son dönemlerde türkiyede bu konuda atılan adımların müsbet olması ve bir çok kardeşimizin artık yüzünün azda olsa gülmesi,yeniden bir ışık doğması yüreklerıne,beni tutamadığım içten içe bir sevince sürüklemekte.Eminimki sadece beni değil türkiyenin %80 için bunu söyleyebilrim.

Allah mutluluğumuzu daim etsin bu zafere kısa zamanda sevinmemizi nasip etsin.

Arkadaşlar ankete katılımlarınızı bekliyorum...Tabi yorumlarınızıda.
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Nereden : *SİVAS*

BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ? Empty Geri: BAŞ ÖRTÜSÜ ARTIK SERBESTMİ ?

Mesaj tarafından samet özdemir 14/12/2007, 07:32

yeni yök başkanı inşaallah değiştirecek bu kanunu artık başı kapalı genç kızlar üniversitede okuyabileek analarımız ninelerimiz mezuniyet törenlerimize eşarplarını çıkartmadan girebilecek düşünmek bile çok güzel inş düzelir bu sistem
samet özdemir
samet özdemir
Moderator
Moderator

Nereden : İSTANBUL

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 14/12/2007, 11:50

İSRAFİL ABİ ÖNCELİKLE ARAMIZA TEKRAR HOŞGELDİN.NİYE GİTTİĞİNİ ZATEN ANLAMAMIŞTIM AMA GELDİĞİNE SEVİNDİM.ÇÜNKÜ GÜZEL KONULARI TAŞIYORSUN.ELLERİNE SAĞLIK.
BAŞÖRTÜSÜ HAKKINDA BENİM YORUMUM ŞU:
HALKI MÜSLÜMAN OLAN BİR DEVLETTE BÖYLE BİR UYGULAMA ÇOK ADALETSİZ VE İNSAN HAKLARI İHLALİ.NASIL BİR MANTIK BİLEMİYORUM.BİR DEVLET DAİRESİNE BAŞÖRTÜLÜ HİZMETLİ ALINIYOR MEMUR ALINMIYOR.TAMAMEN ZITLIKLAR ÜLKESİYİZ.BİR İMAM HATİP MEZUNU OLARAK BU KONUDA EN ÇOK SIKINTIYA DÜŞENLERE BİZZAT ŞAHİT OLDUM.İÇİMİZ KAN AĞLADI.BOYKOT ETTİK.GÖSTERİ YAPTIK AMA NAFİLE.BAKIN EN SON ÖRNEĞİNİ ADANA'DA YAŞADIK.KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLAN BİR İMAM HATİP ÖĞRENCİSİ BAŞÖRTÜLÜ DİYE BİR ASKERİN EMRİYLE KÜRSÜDEN İNDİRİLDİ.YAZIK DEĞİLMİYDİ ONA DÖKTÜĞÜ GÖZ YAŞLARINA.HAK ETMİŞ KAZANMIŞ AMA ÖDÜLÜNÜ ALAMIYOR.BU NE BİÇİM ÖZGÜRLÜK NASIL İNSAN HAKLARI.BAŞKA BİR ÖRNEK.KENDİM 2001/2002 YILINDA MEZUN OLDUM.PUANIM YETTİĞİ HALDE YÖK DENEN ADALETSİZ KURULUN UYGULADIĞI KATSAYI ADALETSİZLİĞİ YÜZÜNDEN DÖRT YILLIK ÜNİVERSİTEYE GİDEMEDİM.30 PUAN KESİLDĞİ İÇİN İKİ YILLIĞA ANCAK GİDEBİLİYORDUM.TERCİH YAPMADIM.BENİM VEYA BENİM GİBİ BİNLERCE İMAM HATİPLİNİN DÖRT YILLIĞA GİDEN BİR DÜZ LİSE MEZUNUNDAN FARKI NE.GERİ ZEKALIYSAM ZATEN O PUANI ALAMAZDIM.ÖYLEYSE AMAÇ NE.
ŞU ANDA YENİ GÖREVİNE BAŞLAYAN YÖK BAŞKANI BÜTÜN YASAKLARI KALDIRACAĞINI VAADEDİYOR.İNŞALLAH BAŞÖRTÜSÜ VE KATSAYI AYRIMIDA BUNA DAHİLDİR.
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Nereden : ÇERKEZKÖY 59

http://alanyurtlusaban60.tr.gg

Mesaj tarafından İSRAFİL 14/12/2007, 12:09

Şaban hocam yorumlarını için tşk ederim öncelikle,gerçektende hepimizin içinde yaşattığı bır burukluk var bu konuda.Çok acı gerçekten adelet olmayan yerde huzur olurmu?Nitekimde olmuyo işte.Sistem yalnış,mantık yalnış,bize ve bızım gıbı bakıp bızım gıbı gorenlere gerici dıyen insanlara hayret ediyorum,acaba nerde yetişmişler,mağarada felanmı,nasıl olurda bu kadar kör olabılırler,nasıl olurda bu adaletsızlığı gormezden gelirler.Konuşacak soyleyecek okadar çok şey varkı aslında,heralde içimdekıleri doksem bu sayfalar yetmez,
Ama sizinde dediğiniz gibi,yök başkanı Cumhurbakanı Sayın Gül'ün onayıyla atandı,Kendısıde inançlı ve bilinçli birisi ve eminimki bizim inancımızada saygı duyup bu saçma sapan anlamsız duzenı en azından ünv.lerde değiştirecektir.
Bunu yapmasa bıle Yenı çıkıcak anayasa buna zaten musade edecektır.Bundan sonrasını ben gökkuşağı donemı olarak goruyorum.İnşallah çeşit çeşit renklılıkler yaşıcaz...Allaha emanet olun
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Mesaj tarafından fatih doğan 15/12/2007, 07:04

TABİİ KİDE SERBEST OLMALI NE VAR YANİ BAŞÖRTÜSÜ TAKINCA ONLARA BİR AYRIMCILIK MI YAPILIYOR?HAYIR PEKİ YASAKLAYANLAR NEYE DAYANARAK YAPIYOR BU İŞİ???İNŞALLAH YENİ YÖK BAŞKANIMIZ ŞU YASAĞI KALDIRIR ÇOK SAÇMA ZATEN YURT DIŞINDA BİLE İZİN VERİYORLAR AMA TÜRKİYEDE OLMAZMIŞ...HEM BOŞ BİR ŞEY HEM İSRAFF... KIZ ÖĞRENCİLER YİNEDE BAŞINI AÇIK GÖSTERMEMEK İÇİN PERUK ALIYORLAR VE BOŞ YERE PARA VERİYORLAR...ONUN İÇİN TARTIŞMASIZ İZİN VERİLMELİ...
fatih doğan
fatih doğan
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

http://by-rapci-fatih.tr.gg/

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 15/12/2007, 09:28

HATIRLARSANIZ EĞER GEÇEN MEVLÜT(VELADET) KANDİLİNDE DENİZLİDE YAPILAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİNDE İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ BAŞÖRTÜLÜ İLAHİ SÖYLÜYOR DİYE BİR SÜRÜ YAYGARA KOPARDILAR.BENDE O ZAMAN BİR ŞİİR YAZMIŞTIM ŞİMDİDE KONU BAŞÖRTÜSÜ OLUNCA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

VELADETTE KUTLANAN ANMA TÖRENİ
BİR KESİMİ GERDİ ANLAŞILAN BU
ONLAR SARAY SANIR YIKIK ÖRENİ
KALP GÖZLERİ AMA ANLAŞILAN BU

DİMAĞIM SARSILDI DUYUNCA BUNU
BAŞÖRTÜSÜ NASIL OLURDU KONU
GELECEK NASILSA BU ÖMRÜN SONU
ÖLMEM SANIYORLAR ANLAŞILAN BU

SEVGİLİLER SEVGİLİSİ GÜLLERİN GÜLÜ
SENİ SEVMEYENLER YAŞAYAN ÖLÜ
OLAMAZLAR ASLA ALLAHIN KULU
PUTA TAPIYORLAR ANLAŞILAN BU

ÜMMETİNDEN ŞABAN SÖYLER SÖZÜNÜ
MÜ'MİNLER AÇMALI ARTIK GÖZÜNÜ
MÜNAFIĞIN TUTMAZ SÖZÜ ÖZÜNÜ
İDRAK ETMEMİŞLER ANLAŞILAN BU
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Nereden : ÇERKEZKÖY 59

http://alanyurtlusaban60.tr.gg

Mesaj tarafından İSRAFİL 15/12/2007, 09:59

ŞABAN KARDEŞ ŞİİR GUZELMIŞ,PAYLAŞIMIN VE KONUYA GÖSTERDİĞİN YAKIN İLGİ VE HASSASİYET İÇİN TEŞEKKUR EDERİM.
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Mesaj tarafından keremyunal 16/12/2007, 19:33

Diyorlarki biz cumhuriyetçiyiz Kendi halkından korkan ona güvenmeyip inanacına maniolan eğitimine set koyandan daha yobazına dünyada örnek bulamazsınız.Çünkü cumhuriyet çoğunluğun katılımıdır.Bunlarsa ülkenin yüzde sekseninin talebi olan başörtüsünü halkın gözünün içine baka baka cumhuriyeti koruma adına yasaklıyorlar.Kısaca cumhuriyetin uygulanmasına mani oluyorlar.Yani cumhuriyeti istemeyenler onlar. Eline sağlık ve hoşgeldin.
keremyunal
keremyunal
Rütbeli Üye
Rütbeli Üye

Nereden : istanbul/beykoz

Mesaj tarafından İSRAFİL 16/12/2007, 20:38

Abı haklısın,aslında bunlar islam denınce yada onu sımgeleyen herhangı maddesel bır şeyde bıle,ne yapacaklarını şaşırıp fıtne çıkarıyolar,aynı sahabi donemınde olduğu gıbı ''Ya muhammed biz sana itaat ettik inandık '' dıyolar dı ancak dilleriyle soyleyıp kalplerıyle tastık etmedıklerı gıbı arkasından peygamberımızı karalıyolardı.Şimdi bunlarda diyoki biz muslumanız başortusune karşı değiliz ama demokratık ve laik bır ulkede kamu kurum ve kuruluşlarında turban takmak sosyal ve laık devlet ılkesıyle bağdaşmıyo. :D ya gulmemek elde değil nasıl olurda bu kadar tezat olur soylenenlerde anlamıyorum.Demokrasıde onların,laıklıkte onların,******te onların,herşey onların ve butun bunların değer yargılarını ve kapsadıkları manayı bunlar yorumluyo,Hiç bir şey aslı manasını içermıyo yani.Kısacası ülke bolunsede,hırsızlık,işsızlık,kampazanlık,kapkaçlık alsa başını gıtse kılları kıpırdamaz ama turban denılınce ülkeyı sahıplenıyorlar.Bunların mantalitesını anlamak ıcın ne yapmak gerek bılmıyorum...Saygılar
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Mesaj tarafından yasin daldal 25/2/2008, 21:18

İSRAFİL ABİ HUSUSU AÇTIĞIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN SÖYLENECEK BİR ŞEY BIRAKMAMIŞSINIZ AMA BENDE MÜSADENİZLE BİR NOKTAYA DEĞİNMEK İSTİYORUM....

BU JAKOBEN DAYATMACI GÜRUH YENİ DEĞİLDİR.OSMANLI ZAMANINDA JÖN TÜRKLER DENİLEN MAHLUKLARIN ÇAĞIMIZDA Kİ UZANTISININ MEYVELERİDİR BUNLAR...
SAİD NURSİ BEDİÜZZAMAN HZ.BUYURDUĞU GİBİ KÜFÜR İHLASA KARŞI HER ZAMAN BİRLİK GİBİ GÖZÜKSE DE İMANI VE İHLASI ASLA YOK EDEMEZ.

ŞU GERİCİLİK MESELESİNE GELİNCE BAZEN BAZI VATANDAŞLARLA ÇEŞİTLİ MÜLAHAZALARA GİRİYORUM VE TARTIŞMA FİKİR ALIŞVERİŞİ DERKEN ORTAM GERİLİYOR.DÜŞÜNCELERİMİ GERİCİLİK OLARAK ADLETTİKLERİNDE İSE ONLARA ŞU MESELEYİ ANLATIYORUM....

BİR GÜN OSMAN YÜKSEL SERGENGEÇTİ(KEŞKE GÜNÜMÜZDEDE ONUN GİBİ BİR DAVA ADAMI BİR MİLLETİN VEKİLİ OLABİLSE )MECLİSTE KOPİLLER DEN BİRİ SİZ GERİCİSİNİZ DEMİŞ..
ÜSTAD SERDENGEÇTİ İSE HAZIR CEVAP YA ANINDA YAPIŞTIRMIŞ:
-BİZ KİMİN GERİSİNE GEÇMİŞİZ Kİ SİZ BİZE GERİCİ DİYORSUNUZ(TEŞBİHTE HATA OLMAZ)

VE KENDİSİ MİLLETVEKİLLİĞİ DÖNEMİNDE MECLİSE MAZBATASINI ALAMAYA GİDER.
GİRİŞTE ASIK SURATLI BİR MEMUR DURUN EFENDİM KRAVATSIZ GİREMEZSİNİZ DER.
VE SERDENGEÇTİ BELİNDEKİ KRAVATI GÖSTERİR KRAVATI BELİNE BAĞLAMIŞTIR.
AMAN EFENDİM KRAVAT BOYNA GÖMLEĞİN ÜZERİNE BAĞLANACAK DİYEN GÖREVLİYE
-EFENDİ KRAVAT TAKILACAK DİYE BİR MAVZUAT VAR AMA NEREYE TAKILCAĞI İEL İLGİLİ BİR KANUN VEYA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME VEYA MEVZUAT YOK DER VE İÇERİ GİRER...

SİZCE SERDENGEÇTİ BU GÜCÜ NEREDEN ALMIŞTIR....

CEVAP ŞU TABİKİ BUGÜN KANUN VEYA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME VEYA MEVZUAT OLAMDIĞI HALDE TÜRBANI YASAKLAYAN NEREDEN ALIYORSA ORADAN....

İHLASI KUVVETLİ OLAN KİMSE O MUVAFFAK OLUR.
HEPİNİZ HZ.İSA İLE FİRAVUN HADİSESİNİ BİLİYORSUN.

SAYGI VE MUHABBETLE
yasin daldal
yasin daldal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : TOKAT/TÜRKİYE

http://www.hasozgen.com

Mesaj tarafından nergis cankaya 4/3/2008, 10:42

Bacimin ortusu batmakta rezilin gozune, Acirim tukuruge billahi tukursem yuzune, medeni olmak eger acmaksa bedeni, desenize hayvanlar insanlardan daha medeni....!! M.AKIF ERSOY
nergis cankaya
nergis cankaya
Moderator
Moderator

Nereden : Italia

Mesaj tarafından Turan YUNAL 4/3/2008, 21:27

MÜMİN KADINLARA SÖYLE BAŞÖRTÜLERİNİ YAKALARININ ÜSTÜNE GELECEK ŞEKİLDE ÖRTSÜNLER NUR SURESİ 31 . AYET DAHA BUNUN ÜSTÜNE NE SÖYLEYEBİLİR FANİ DİLLER
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici

Nereden : SİVAS

Mesaj tarafından İSRAFİL 5/3/2008, 01:58

Azı olan konuşuyo ışte,
İslam dının gereklerını bılmedıklerını ve uygulamayacaklarını da biliyoruz,
Bunu bılmedıklerı gıbı,
anayasının hıç bır maddesınde boyle bır yasağın olmamasına rağmen ıstedıklerı gıbı,davranıp ulkede boluculuğe ıkılıme sebep oluyolar.Oysakı Turk mılletı olarak bız ıcımızde bır çok farklı dınlere mensup ve farklı duşunen ınsanlarla,dınımızın gereği ve aılemızın terbıyesıyle kabullenmışken,Turk mılletının orta asyadakı kuruluşundan gelen İslam dınını kabul etmelerıyle bugunlere gelmış,içimizdekı ımanla,mılı bırlık ve beraberlıkle savaşlarımızı vermışız.Bugun bu rasyonel olmayan bır duşunceyı savunan ınsanlar hem tarıhınden,hem ecdadından,hem kulturunden yoksun,bakan ama goremeyen,duşunen ama çözumleyemeyen insanlar grubur.Bunların kendısıne faydası olmadığı gıbı Turkıye kaos ortamı oluşturup yenıden ınsanların ozgurce yaşamalarına kısıtlama getırerek ,sağ sol davalarını surulduğu yıllara suruklemek.Ama emınımkı butun bu cabalar boşa.Artık ınsanlar gerçeği gormekte ve bılınçlenmekte.
ALLAH'a Hamd olsunkı Hukumet bu cabayı verıyo...
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Mesaj tarafından İSRAFİL 5/3/2008, 02:05

yasın; kardeşım yorumlarınla kattığın guzellık ıcın teşekkur ederım.Bu konuda onların hassas olduğu kadar bızde hassasıyetımızı ortaya koyarak haklı davamızı sesımızı yukselterek kazanmalıyız,dıyorum,soledıklerıne ek olarak.
saygılar
İSRAFİL
İSRAFİL
Admin
Admin

Mesaj tarafından yasin daldal 2/4/2008, 21:45

İSRAFİL O GÜNDEN BUGÜNE ÜLKEMİZİN YAŞADIĞI DURUMLARI HEPİMİZ SEYRELDEDİK ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN CENABI HAK BU TOPRAKLARIN ALTINDA YATANLARIN HATIRINA BU TOPRAKLARI KORUSUN...
SAYGILARIMLA
yasin daldal
yasin daldal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : TOKAT/TÜRKİYE

http://www.hasozgen.com

Mesaj tarafından ahmet yunal 26/12/2008, 10:04

BİZ ELHAMDULİLLAH MÜSLÜMAN ADAMIZ TABİKİDE HANIMLARIMIZ ABLALLARIMIZ BAŞI KAPALI OLACAK.. BEN TAMAMEN SAVUNUYORUM BAŞÖRTÜSÜNÜ...
ahmet yunal
ahmet yunal
Moderator
Moderator

Nereden : Ankara/-Sincan/-Fatih

http://turkhackteam.net

- Similar topics