alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
FBI MULAKAT SORUSU Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

FBI MULAKAT SORUSU

4 posters

FBI MULAKAT SORUSU Empty FBI MULAKAT SORUSU

Mesaj tarafından İSRAFİL 7/10/2007, 13:44

Arkadaşlar bu bir dönem Amerika'da FBI sorusu imiş. Tüm sınavlardan geçtikten sonra sorulan son soru bu: Ben de burada soruyorum.

İki genç kız var. Aynı evde yaşıyorlar. Kızlardan biri diğerine diyor ki: "Ben bu gece arkadaşlarımla dışarıya gideceğim, haberin olsun. Sen keyfine bak." Tamam diyor diğer kız. Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine, "bu gece arkadaşımın yatağında yatayım" diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor. Derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip KENDİ YATAĞINA yatıyor. Uzanıyor ve öylece yatarken dışarıdan bir arabanın geçtiğini fark ediyor. Arabanın farları, kızın yattağının arkasından, pencereden yansı***** duvardaki saate yansıyor. Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor.

Buradaki soru şu. Kızın neden öldüğü sorulmuyor. Eve sonradan gelen kız, kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihitiyacı hissediyor? Soru bu... biraz düşünün cwbı sonra werecem..hadi bakalim iyi bir ajan olabilcekmisiniz kanitlayin :)
Anonymous
İSRAFİL
Misafir

FBI MULAKAT SORUSU Empty Geri: FBI MULAKAT SORUSU

Mesaj tarafından serdar aydemir 7/10/2007, 19:21

evdeki kız dışarı çıkmamışdı Arkadaşının yatağında yatmak istemişdi yani diğeri zaten yatağında değildi.Gurban
serdar aydemir
serdar aydemir
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından Taştan DİLER 17/10/2007, 12:33

1.kadın kendisinin birileri tarafından belirli saatte öldürüleceğini veya tehdit aldığını bildiği için o gece arkadaşına bir bahane uydurarak dışarıda kalacağını söyleyip katil gelip yatağına kimin olduğunu bakmadan öldürüp yatağın altına atmış oal bilir arabanın farları saate vurunca saatin kaç olduğunu görerek öldürmüşmüdür diyede bakmış olabilir yatağın altına veya kokusundan yatağın altından kendini korumak için bir şey almaya eğildiğinden görmüş olabilir
2.katille anlaşarak belirli saatte cesedi almaya geldi diye duruyormu diyede bakmış olabilir.dışardaki arabanın farlarının saate vumasından o arabayla kız arasında bir bağlantı olabilir

ya israfil kardeş bu işin için den çıkamıyorum acilen cevabını yaz çatlayacağım tüm meteorolojiyi topladım mimarları mühendisleri memurlerı her kafadan bir ses geldi
Taştan DİLER
Taştan DİLER
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından İSRAFİL 17/10/2007, 14:59

taştan abi verdiğin ccevaplar aslında çok yakın baya duşunduğun ve ınceledişğin belli gerçekten.
ok cevabı düzgün bir şekilde veriyorum..dışarı çıkan kızla,katil iş birlikçidirler.katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar fakat saat bozuk bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu gecenin karanlığında farketmez.kızı yatağın altına koyup uzaklaşır..daha sonra diğer kız evine gelir ve yatağına uzanır olaydan haberdardır fakat kızın nerde olduğunu bilmez..arabanın farı saate yansıyınca korkuya kapılır hemen yatağın altına bakar neden bu saat burda diye yatağın altında olması gerekirken..ve arkadaşının cesediyle karşılaşır..
Anonymous
İSRAFİL
Misafir

Mesaj tarafından A.Fatih 9/11/2007, 18:48

serdar aydemir demiş ki:evdeki kız dışarı çıkmamışdı Arkadaşının yatağında yatmak istemişdi yani diğeri zaten yatağında değildi.Gurban
ewt:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous
A.Fatih
Misafir

Mesaj tarafından yasin daldal 5/3/2008, 22:02

BEN BİLİYORDUM AMA GEÇ KALDIM CEVAP İÇİN .........
yasin daldal
yasin daldal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : TOKAT/TÜRKİYE

http://www.hasozgen.com

Mesaj tarafından ahmet yunal 26/12/2008, 10:06

HELAL OLSUN BEEEE. AMA YANİ FBI OLUNCADA BU SORULARI BİLMEK LAZIM
ahmet yunal
ahmet yunal
Moderator